10 јуни 2018, Скопје – Утре Министерството за финансии организира Конференција за Програмата за економски реформи, на која ќе учествуваат министерот за финансии Драган Тевдовски и евроамбасадорот Самуел Жбогар.

Настанот ќе се одржи во хотел Мериот со почеток во 10 часот.

 

 

Comments are closed.