Измена на Законот за Царинска тарифа

Измена поврзана со намалување на царински стапки за потребите на домашната индустрија, а согласно Заклучок на Влада кој произлезе од состанокот на Комисијата за јавно-приватен дијалог одржан на 30.10.2020

Оваа вест е достапна и на: Albanian English

Date

Апр 01 - 30 2021
Expired!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *