Нов предлог на Закон за даночна постапка

Унапредување и подобрување на одредбите кои се однесуваат на даночната постапка и имплементација на законска  рамка за Известување држава по држава (Country-by-country reporting)

Оваа вест е достапна и на: Albanian English

Date

Дек 01 - 31 2021
Expired!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *