Нов предлог на Закон за Управата за јавни приходи

Унапредредување на делокругот на надлежности на Управата за јавни приходи и систематизација на работните места поврзано со стратешкиот план на УЈП за унапредување и модернизација на процесите

Оваа вест е достапна и на: Albanian English

Date

Дек 01 - 31 2021
Expired!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *